AirGenerator - Opinie

AirGenerator
Ocena 5 gwiazdki Rating: 5
Oparte na podstawie 25 recenzji
6677 kliknięćShare Listing:
Podziel się
Categories:
Usługi / Remonty

Zobacz także:
Usługi Gdynia
Remonty Gdynia

Hodowlana 16
Gdynia,

Opis miejsca:
Jesteśmy w 100% Polską firmą. Produkujemy i dystrybuujemy przydomowe elektrownie wiatrowe AirGenerator oraz fotoogniwa QXPV. Mamy ogromną satysfakcję, że możemy czerpać korzyści z prowadzonej działalności a jednocześnie dostarczać produkty przyjazne środowisku, w którym żyjemy. Nasza firma powstała w 1995r. Przez cały okres swojej działalnośc...
Jesteśmy w 100% Polską firmą. Produkujemy i dystrybuujemy przydomowe elektrownie wiatrowe AirGenerator oraz fotoogniwa QXPV. Mamy ogromną satysfakcję, że możemy czerpać korzyści z prowadzonej działalności a jednocześnie dostarczać produkty przyjazne środowisku, w którym żyjemy.
Nasza firma powstała w 1995r. Przez cały okres swojej działalności staraliśmy się dostarczać naszym klientom rozwiązania ekonomiczne i ekologiczne. W 2008 roku zdecydowaliśmy, że zajmiemy się wyłącznie Odnawialnymi Źródłami Energii (OZE). Od 2011 oferujemy własne, polskie elektrownie wiatrowe Y-type Power Generator, sterowniki elektroniczne, kontrolery do grzania wody i systemy sieciowe. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie z dziedziny Energii Odnawialnej.
Dostarczamy wyłącznie produkty fabrycznie nowe, spełniające wysokie wymagania jakościowe. W przeciwieństwie do wielu firm oferujących urządzenia najtańsze, naszym priorytetem jest bezpieczeństwo oraz niezawodność. Oferujemy turbiny wiatrowe i fotoogniwa dla klientów, którzy oczekują wysokiej wydajności stosowanych rozwiązań Stawiamy naszym wyrobom najwyższe wymagania, które mają być spełnione przez cały okres eksploatacji. Szybkość i kompetencja obsługi to nasza dewiza.
Przeczytaj pełny opis miejsca...
Ukryj pełny opis miejsca...

Ulubione Napisz recenzje Claim Listing

Ładowanie Mapy...

25 Reviews for AirGenerator

Sortowanie po: czasie ocenie
18.08.2014

Uliczne oświetlenie LED wykorzystałem do oświetlenia placu mojej firmy. To był doskonały pomysł. Te lampy dają naprawdę dużo światła. Dodatkowo są one energooszczędne. Jestem pod wrażeniem ich solidnego wykonania. Wiem, że będą one służyć przez naprawdę długi czas a ich cena jest dość przystępna.

» Was the review: Useful(0) | Funny(0) | Lame(0)
Liczba Znajomych0

Liczba Recenzji 93

Zenek

Rybnik

12.06.2014

Rewelacyjna firma która montuje kolektory słoneczne. Bardzo dobrze wykonują swoją pracę, jestem z nich bardzo zadowolony. Polecam

» Was the review: Useful(0) | Funny(0) | Lame(0)
08.06.2014

Zawsze chciałem móc wykorzystywać energię słoneczną w mojej firmie. Dlatego też gdy znajomy polecił mi to przedsiębiorstwo od razu zdecydowałem się na zakupy. Ogniwa fotowoltaiczne sprawdzają się naprawdę świetnie. Energii produkowanej w ten sposób jest naprawdę dużo.

» Was the review: Useful(0) | Funny(0) | Lame(0)
09.05.2014

Z firmą współpracowaliśmy jakiś czas i na podstawie tego okresu można stwierdzić jedno ; ich ekologiczne produkty są najwyższej jakości w dobrej cenie.
Nie ma drugiej takiej firmy w tej branży, która ma w swojej ofercie tak spory i konkretny asortyment.

» Was the review: Useful(0) | Funny(0) | Lame(0)
Liczba Znajomych0

Liczba Recenzji 62

Kaja

Olsztyn

06.05.2014

Firma rzetelna, jakość wykonywanych usług wysoka. Praca wykonywana szybko, profesjonalnie. Firma montuje kolektory słoneczne przy 45% dofinansowaniu także naprawdę się opłaca.

» Was the review: Useful(0) | Funny(0) | Lame(0)
30.04.2014

Dla potrzeb mojej firmy zaoferowali bardzo nowoczesną i w gruncie rzeczy niedrogą elektrownię wiatrową.
To był dobry zakup.
Polecam.
Dziękuję za fachowe doradztwo.

» Was the review: Useful(0) | Funny(0) | Lame(0)
Liczba Znajomych0

Liczba Recenzji 41

Reni

29.04.2014

Zamontowałam w moim gospodarstwie kolektory słoneczne, rewelacyjne rozwiązanie, spora oszczędność, cała inwestycja szybko się zwraca. Mam również czystsze sumienie, przyczyniam się do ochrony środowiska.

» Was the review: Useful(0) | Funny(0) | Lame(0)
24.04.2014

Wiatraki świetnie spisują się z ogniwami tworząc oświetlenie LED.
Bardzo dobra cena.

» Was the review: Useful(0) | Funny(0) | Lame(0)
Liczba Znajomych0

Liczba Recenzji 70

Marta....

30.03.2014

Rozwiązanie jakie zaproponowała mi firma Air Generator- mini elektrowni wiatrowej do podgrzewania biezącej wody w moim domu sprawdza się rewelacyjnie, jestem bardzo zadowolona z tego systemu, cały czas mam dostęp do ciepłej wody i to niewielkim kosztem, to znakomite rozwiązanie

» Was the review: Useful(0) | Funny(0) | Lame(0)
20.03.2014

Jak każdy człowiek lubię odłożyć parę groszy na rodzinne przyjemności a udało mi się to dzięki oświetleniu LED w które zaopatruję się w przedsiębiorstwie Air Generator. Dzięki jego zastosowaniu oświetlenie w naszym domu jest lepsze bo jaśniejsze a rachunki za prąd niższe, ponieważ żarówki LED użytkują mniej energii niż zwykłe. Obsługa firmy dzięki której się na to zdecydowałem wie co sprzedaję

» Was the review: Useful(0) | Funny(0) | Lame(0)
|<<123>>|

Napisz opinie o AirGenerator

Ocena
1 2 3 4 5
Rate 1: Poor Rate 2: Average Rate 3: Good Rate 4: Very Good Rate 5: Excellent
 
Twoja opinia
Twoja ocena pomoże innym dowiedzieć się więcej o tym miejscu. Postaraj się być obiektywny!

Przypominam, że nie mogą to być prywatne rozrachunki z właścicielem. Opinie o danym lokalu mogą być moderowane, jeśli będą wykraczały poza granice dobrego smaku..
  Do góry strony ⇑

Recent Reviews

Meble Adamski

20.10.2017

Ja także polecam tę firmę. Narożnik spełnia moje oczekiwania - jest ni...

Get-Money.pl Portal Finansowy

18.10.2017

Pożyczkę na dowód za darmo na 2 miesiące sobie w tym serwisie na stron...

Get-Money.pl Portal Finansowy

18.10.2017

Tani kredyt w get-money.pl znaleźliśmy i za ten właśnie kredyt kuchni...

Portal finansowy

18.10.2017

Byłem i sprawdziłęm i się nie zawiodłem.

Profit Development

17.10.2017

Bardzo rzetelny deweloper konsultanci zawsze doradzają w kompetentny s...